Baskılı Poşet İkitelli

Baskılı Poşet İkitelli

BASKILI POŞET İSTANBUL ( İKİTELLİ, EMİNÖNÜ, BAĞCILAR, TAHTAKALE )

Baskılı Poşet İstanbul‘da İkitelli, Eminönü, Bağcılar, Tahtakale gibi semtlerde çok fazla ilgi görmektedir. İstanbul poşet firmaları genellikle yüksek kg’larda baskılı poşet üretmektedirler. Bu durumda işletme sahipleri de yüksek rakamlar ödemek zorunda kalıyorlar. Bu gibi olaylara alternatif olarak siz değerli müşterilerimize minimum 10 Kg‘dan başlayan baskılı poşetler üretiyoruz.Bununla birlikte fiyat konusundan sizi ve işyeri sermayenizi herhangi bir zorluğa da sokmuyoruz.Size özel Baskılı Poşet Fiyatlarımızı öğrenmek için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

BASKILI POŞET İKİTELLİ

İkitelli’de Baskılı Poşet yaptırmak istiyorsanız tam yerine geldiniz. Eser Baskılı Poşet Sanayi size en ekonomik fiyatlarla minimum 10 kg baskılı poşet çözümleri sunuyor. Eser Baskılı Poşet Sanayi güçlü Ar-Ge ekibiyle geliştirdiği bu sistem sayesinde sizleri stok maliyetinden, gereksiz yatırım yapmaktan kurtarıyor. Rakip firmalar size 250 Kg, 500 Kg, 1 Ton baskılı poşet yaptırmanızı direterek , baskılı poşete gereksiz yatırım yapmanıza yönlendirecektir. Küçük ve orta boy işletmeler! Sakın işletme sermayenizi baskılı poşetlere kaptırmayın. Eser Baskılı Poşet Sanayi 10 Kg Baskılı Poşet üreterek mali yönden sizi rahatlatıyor. Eser Baskılı Poşet güçlü alt yapısı ve yılların verdiği donanımıyla sizlere 10 Kg ve üstelik 2 renk veya tek renk baskı çözümlerini de beraberinde sunuyor. Üstelik neredeyse klişe bedeli fiyatına 10 kg ve dilediğiniz ebatlarda baskılı poşet üretip hızlıca  anlaşmalı kargolarla ertesi gün teslim olanağı sunuyor.

Baskılı Poşet İkitelli

Baskılı Poşet ikitelli

BASKILI POŞET EMİNÖNÜ

Baskılı Poşet Eminönü de İkitelli, Bağcılar,Tahtakale gibi baskılı poşetler konusunda ilgi gören İstanbul‘un semtlerinden birisidir. Baskılı Poşet Üretimi yaptığımız Eminönünde işletme imajınızı yükselten veya firma logonuzun zihinlere kazanmasını sağlayacak şekilde en etkili baskılı poşet tasarımları yapmaktayız.

Baskılı Poşet Eminönü

Baskılı Poşet Eminönü

BASKILI POŞET TAHTAKALE

Durmak bilmeyen güçlü Ar-Ge ekibimiz İkitelli ve Eminönünden sonrada Tahtakale semtine de özel baskılı poşet üretimi yapmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen renkte hazırlanan tasarımlar poşet görsel şablon üzerine yerleştirilip onay alınmak üzere müşteriye iletilir.Müşteri onayından geçen baskılı poşet ürününüz hemen baskılmak üzere baskı makinesine alınır. En geç 3 gün içerisinde elinizde olmuş olacak baskılı poşetlerinize herhangi bir kargo bedeli,tasarım ve klişe ücreti de ödememiş olursunuz.

Baskılı Poşet Tahtakale

Baskılı Poşet Tahtakale

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN !

0232 237 7 777

0554 570 11 05

0546 432 17 17

Baskılı Poşet İstanbul
Be Sociable, Share!

Yazar hakkında

metineser administrator

Bir cevap yazın